Progres pre náročných, technikami regresných konštelácii

VIP Regresna Terapia

VIP konzultácie na akékoľvek témy po osobnom telefonickom dohovore.
Nadšatandartný čas len pre vás, spojený s možnosťou intenzívnej práce na sebe.
Ak existuje túžba, je cesta aj k jej realizácii.
Ponúkam oporu, diskrétnosť, zrkadlenie, citlivé ucho, analytický ping-pong nápadov a možných riešní situácii.
Pohľadom do minulosti môžeme spolu nájsť príčiny blokov a nastaviť nové, reálne kroky na ceste k želanému cieľu.
Kontaktujte ma na telefónnom čísle: 0948 523451 vždy po 18:00.

{ 2 komentáre… prečítajte si ich dole alebopridajte jeden }

Monika február 24, 2013 o 21:17

Čo znamená konkrétne VIP konzultácia? Čo si mám predstaviť, že budete so mnou robiť dva dni v hoteli v Piešťanoch a ako budeme riešiť moje problémy?

Odpovedať

Andrea Stünkel február 24, 2013 o 21:27

Dobrý deň Monika,
príjemne som sa zasmiala, ale máte pravdu, po prečítaní stránky VIP to môže takto pôsobiť. Ponúkam nadštandartný prístup v tom, že klientovi dávam dostatok priestoru a času vypovedať svoje obsahy, potom mu navrhnem jednotlivé možnosti a postupy riešenia a následne aj zrealizujeme ponúknuté spôsoby spracovania problémov a to presne v tom poradí, ako som to vymenovala. Medzi tým ako to klient pomenuje a stretneme sa na terapii, si môže zaplávať v hotelovom bazéne, poprechádzať sa v parku a počas bezalkoholového koktejlu si ujasní, pre ktorú z možných terapií je pripravený. Tú zrealizujeme bez toho, aby som sa pozerala na hodinky, či už nečaká na terapiu ďalší klient v poradí. Na druhý deň sa o pocitoch a postojoch znovu porozprávame a ak je treba pokračujeme v práci, ktorú je možné vystriedať s príjemným obedom a relaxom. Počas dvoch dní je možné intenzívne pracovať na príčinách problému. Je možné zistiť okamžitú reakciu na terapiu a reagovať na všetky podnety, ktoré sa vynoria a odstrániť celý balík počas dvoch dní.
Sú ľudia, ktorí si cenia pomoc okamžite, keď ich problém tlačí a tento nadštandartný prístup im to umožňuje. Neriešia cenu za okamžitý termín a vyžadujú si za ňu viac pozornosti a riešia jednou návštevou balík problémov. Terapie partnerských problémov je možné tiež riešiť takýmto prístupom hneď s oboma partnermi, rozložené na dva dni. Výhodou je, že nastáva intenzívne zrkadlenie postojov a okamžite pracujeme s modelmi, pričom druhý deň práce už naznačuje progres a teda prináša motiváciu a novú dynamiku do terapie i do samotného vzťahu.
Ak máte o VIP terapeutické stretnutie zájem, zavolajte mi, dohodneme si podmienky a termín.

Odpovedať

Poskytnúť komentár